AC 220V Fire Alarm Bell CB6B/8B/10B 95dB Metal Electric Circular Alarm Bell School Home Safety Alarm Bell Metal(CB-10B-2504(10 inch))
ZNGDAYNR
  • Order within 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Horns & Sirens
Horns & Sirens
Operating voltage: AC220V (10%)
Bell diameter: 150 mm (6 inch) 200 mm (8 inch) 250 mm (10 inch)
Material: Stainless steel
2.Made of stainless steel material, it has a better anti-rust effect and a longer service life.
3.With a built-in double coil, it is and stable.
4.The electric bell is of internal stroke type and generates no spark.
==========
High-concerned chemical : None
Model Number : CB
Doorbell Type : Wired
Type : Doorbells
Size : 6/8/10 inch
Color : Red
Shipping and Returns
ZNGDAYNR.
AC 220V Fire Alarm Bell CB6B/8B/10B 95dB Metal Electric C...