A2E170-AF25-12 Ebm Papst Fan 230VAC Fan 60Hz Axial Fan for Inverter
CY
  • Order within 15 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Model: A2E170-AF25-12. Brand Ebm Papst
  • Parameter: Bearing Type: Ball; Fan Diameter: 170 mm; Material: Sheet steel, painted black; Type: Axial Fan; Maximum Airflow Volume: 565 m3/h; Color: Black; Power: 90W; Valid for approval / standard: CE; Fan type: Axial fan; Application: LENZE Inverter; Voltage: 230V
  • Condition: Brand new and perfect package.
Shipping and Returns
CY.
A2E170-AF25-12 Ebm Papst Fan 230VAC Fan 60Hz Axial Fan fo...