8MP Dual Illumination Dome IP Camera, 2.8mm, Full Color, Built-in Microphone, 12V/PoE (LTCMIP7C82WI-28MDA)
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 16 hours and 27 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Wide Field of View: The
  • 8mm fixed lens provides a wide 103 horizontal field of view, ideal for monitoring large areas.
  • Flexible Power Options: Power the camera using a standard 12V DC power supply or take advantage of Power over Ethernet (PoE) for a simplified installation.
Shipping and Returns
DirectNine Basics.
8MP Dual Illumination Dome IP Camera, 2.8mm, Full Color, ...