(80cm High) DL-ZK10-800 10" 23inch 27" Tiltable LCD Desk Mount Swivel Monitor Table Bracket Shelf (Color : Black)
MELPHI
  • Order within 3 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • TV Mount Stands
TV Mount Stands
Desktop monitor mount with gas spring to adjust for 1.5-5.5kg
Fits most 17" to 27" displays
VESA compliant 75x75, 100x100 mm
Rotation 360
Swivel 180
Tilt angle +90 to -85
With USB port(plz note no USB cable)
With grommet base and clamp base: for desk thickness
Shipping and Returns
MeLphi.
(80cm High) DL-ZK10-800 10" 23inch 27" Tiltable LCD Desk ...