6.5" Foam Speaker Repair Kit OD: 6.375", Roll OD: 6", Cone: 5", ID: 4.5" FSK-6.5ASP (Pair)
SIMPLY SPEAKERS
  • Order within 15 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
Fits:6.5 frame speakers with 5 (127 mm) cone diameter
Shipping and Returns
Simply Speakers.
6.5" Foam Speaker Repair Kit OD: 6.375", Roll OD: 6", Con...