5V AC/DC AC Adapter Compatible with TPT FSY050200UU12-2 G Magellan 980831 Tamura Maestro 5310 RoadMate 1700 1700-MU 1700LM 300 360 500 700 760 800 860 860T 3050t 6000T GPS Receiver Charger
SASCHEDROSS
  • Order within 3 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • New 5V AC / DC Adapter Compatible with TPT FSY050200UU12-2 G Magellan TAMURA Magellan Maestro 5310 RoadMate 1700 1700-MU 1700LM 300 360 500 700 760 800 860 860T 3050t 6000T GPS Receiver Magellan 980831 Charger Magellan Roadmate Crossover Maestro Models 5VDC Power Supply Cord Cable PS Wall Home Battery Charger Mains PSU (with Barrel Round Tip. NOT USB Plug. NOT 12V output. Thanks.)
Shipping and Returns
saschedross.
5V AC/DC AC Adapter Compatible with TPT FSY050200UU12-2 G...