5pc/lot 433MHz WiFi Antenna 2.5dBi High Gain FPC Antenna IPX Interface Small Size Omnidirectional 2W Antenna for Communication TX433-FPC-5711
CDBAIRUI
  • Order within 12 hours and 42 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Frequency Range]: TX433-FPC-5711 is a built-in FPC antenna with 433MHz frequency band.
  • [Product Specifications]: 5PCS/LOT Gain: 2.5dBi Impedance: 50 Standing Wave Ratio: 1.5 Size: 57mm *10.5mm Interface: IPEX-1
  • [Applicable scenarios]: The antenna feeder is about 68mm long, suitable for various wireless modules and IoT devices in the 433MHz frequency band.
5pc/lot 433MHz Wifi Antenna 2.5dBi High Gain FPC Antenna IPX Interface Small Size Omnidirectional 2W Antenna for Communication TX433-FPC-5711Brand Name:CDBAIRUIGain(dB):2.5dBiResistance:50ohmSize:57mm*10.5mmFrequency: 433MhzModel Number:TX433-FPC-5711Origin:CN(Origin)
Shipping and Returns
CDBAIRUI.
5pc/lot 433MHz WiFi Antenna 2.5dBi High Gain FPC Antenna ...