5MNG0Y8 15 in 1 USB C Docking Station USB C Hub Type C Hub Dual HDMI Adapter USB 3.0 10Gbps Splitter RJ45 1000M/USB3.0/PD100W(11 in 1)
5MNG0Y8
  • Order within 7 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 15 in 1 USB C Docking Station USB C Hub Type C Hub Dual HDMI Adapter USB 3.0 10Gbps Splitter RJ45 1000M/USB3.0/PD100W
Model Number : Vertical USB C Docking Station
Certification : CE
Funtion : HDMI-Compatible/Card Reader/RJ45
Standard : USB 3.1
Ports : 15
Interface Type : USB Type-C
Ports : 15
Product Name : Vertical USB C Docking Station
PD : 100W
USB 2.0x2 : 480Mbps
RJ45 : 1000/100/10Mbps
SD/TF 3.0 : Cannot be used simultaneously
USB 3.0 : 5Gbps
USB 3.0x2 : 10Gbps
USB C : PC Host,5Gbps,10Gbps
Audio Interface : 3.5mm
Shipping and Returns