50mm Blower Fan for 5020 DC 24V Double Ball 05020GA-24M-AU 5cm Printer Projector Centrifugal Turbine Fan
HLSONHENGM
  • Order within 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Voltage: 24V
  • Current: 0.11A
  • Speed: 5600rpm
  • Noise: 32dba
  • Air volume: 5.6cfm
Shipping and Returns
HLSONHENGM.
50mm Blower Fan for 5020 DC 24V Double Ball 05020GA-24M-A...