4PCS 15" Car LED Speaker Ring Lights Decorative Light Kit Dream Color Chasing Flow Series + RGB Spacer Ring Light Coaxial Speaker Lights Bluetooth App & Remote Controlled (4PC-CHASE-15'')
SANDO TECH
  • Order within 16 hours and 24 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • SPEAKER RINGS - made to be installed between the speaker and mounting surface.
  • 2 control modes: Bluetooth APP control - BLEDIM, RF Remote control
  • We also sell different size: 6.5inch,8inch,10inch,12inch,15inch,6*9inch,pls click our store to view.
Shipping and Returns
Sando Tech.
4PCS 15" Car LED Speaker Ring Lights Decorative Light Kit...