490MHz Sucker Antenna SMA-J Interface Less Than 1.5 SWR TX490-XPL-100 Impedance 3.5dBi Gain 50 Ohm Omnidirectional
CDBAIRUI
  • Order within 2 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Frequency Range:TX490-XPL-100 is a 490MHz Sucker antenna . Height of the antenna is 120mm. With a SMA J male connector.
Shipping and Returns
CDBAIRUI.
490MHz Sucker Antenna SMA-J Interface Less Than 1.5 SWR T...