48V Power Supply Compatible with Netgear ProSafe GS108PE GS108PE-100NAS GS108 PE GS108PEv3 GS108PE-300NAS Gigabit PoE Switch WS-PS-48V60W Charger
XHUCHINMAL
  • Order within 7 hours and 55 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Specification--The adapter for PoE injectors for Switches charger with a US plug. Input: AC 100V to 240V 50 to 60HZ, Output: DC 48V 1.25A. DC interface size: 5.5mm x 2.5mm, 5.5mm x 2.1mm.1 DC charger with 10 interchangeable Jacks
Shipping and Returns
XHUCHINMAL.
48V Power Supply Compatible with Netgear ProSafe GS108PE ...