480W Switching Power Supply AC 110/220V to DC 0-24V/0-36V/0-48V Adjustable Voltage Digital Display SMPS for LED Light Strip (Input Voltage : 110/220V15%, Output Voltage : 0 24V 20A)
JHFDH
  • Order within 13 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Low price, high reliability, 105C output capacitor
  • Universal AC input, high efficiency, low working temperature
  • Soft start current can effectively reduce the influence of AC input
  • With short circuit and overload protection, small size and light weight
  • 100% full load aging test, install EMI filter, minimum wave
Product Name: 500W/600W Adjustable Switching Power Supply With Digtal Display