45mm Blower Fans 4520 12V Projector Turbine Fan 04520GA-12N-AU Double Ball Cooling Fan
HLSONHENGM
  • Order within 12 hours and 14 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Color: As picture show
  • Voltage: DC 12V
  • Current: 0.24A
  • Speed: 8000RPM
  • Bearing: Double Ball
Shipping and Returns
HLSONHENGM.
45mm Blower Fans 4520 12V Projector Turbine Fan 04520GA-1...