SKYLARPU
  • Order within 12 hours and 42 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Material TFT
  • Size 4.3"
  • Panel type AT043TN24 V.4
  • Viewing area 98.70mm*67.20mm
  • Interface number 67 pins
  • Display Resolution 480(RGB)*272WVGA)
  • Type LCD & Touch Screen Digitizer
  • External dimension 105.50mm*67.20mm
  • Display Area 95.04mm*53.856mm