433MHz WiFi Antenna 8.0dBm High Gain SMA-J 50W Waterproof Directional Aerial Antenna for Communication Anti-Interference TX433-PB-2626
CDBAIRUI
  • Order within 8 hours and 59 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • [Frequency Range]: TX433-PB-2626 is a flat panel directional antenna in the frequency band of 410~450MHz.
  • [Product Specifications]: 1pc Gain: 8.0dBi Impendance: 50 Standing Wave Ratio: 1.5 Size: 258*258*33.5mm Interface: SMA-J
  • [Application]: Suitable for 433MHz broadband communication systems, wireless modules and IoT devices; such as routers, APs, radios, network cards, smart TVs, etc.
Shipping and Returns
CDBAIRUI.
433MHz WiFi Antenna 8.0dBm High Gain SMA-J 50W Waterproof...