4.3" Inch TM043NDHG13 LCDs for Garmin Striker Plus 4CV Fish Finder LCD Display Screen Panel Repair Replacement (Without Touchscreen)
SKYLARPU
  • Order within 17 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Origin : Mainland China
  • Model Number :TM043NDHG13
  • Display Size :4.3 inch
  • Active Area :95.04(W)*53.856(H) mm
  • Outline Size :105.5(W)*67.2(H) *3.2(D) mm
  • Contrast Ratio :500:1 (Typ) (TM)
  • Resolution :480(RGB)*272,WQVGA 128PPI
  • Bezel Opening :99.04(W)*54.86(H) mm
  • Brightness :270 cd/m (Typ)
  • Signal Interface : Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins FPC
Shipping and Returns
skylarpu.
4.3" Inch TM043NDHG13 LCDs for Garmin Striker Plus 4CV Fi...