40B00300US Lenovo Docking Station USB C Bundle - 1 Year Warranty, Supports 4K Display, Thunderbolt 4 Dock with 300W Adapter, Anyhdd HDMI, DisplayPort, Thunderbolt Cables & Cloth
ANYHDD
  • Order within 22 hours and 20 minutes to get between May 22 - May 28
Description
  • [Efficient Power Delivery] - This Thinkpad Dock includes a 300W AC adapter with up to 230W Power Delivery to Workstation, ensuring stable power delivery to your devices while they're connected to the docking station
  • [Ports] - 2 x DisplayPort / 1 x HDMI Ports / Supports One 8K or Four 4K Monitors - 4 x USB 3.2 Gen 2 Type-A / 1 x Type-C / 1 x Thunderbolt 4 Port - 1 x Gigabit Ethernet Port / 1 x 3.5mm Audio Jack - Up to 230W Power Delivery
  • [Package Includes] - 40B00300US Thinkpad Thunderbolt 4 Dock, 300W Power Adapter, ANYHDD 1x Thunderbolt Cable, ANYHDD 1x 4K HDMI Cable, ANYHDD 1x 4K Display Port Cable + Microfiber Cleaning Cloth
Shipping and Returns