350W Charger Switching Power Supply 12V 24V AC DC 13.8V 20A 27.6V 10A Uninterruptible Power PSC-350-12 PSC-350-24(12V_350W)
JADRGLHM
  • Order within 7 minutes to get between May 21 - May 27
Power Supply
350W Charger Switching Power Supply 12V 24V AC DC 13.8V 20A 27.6V 10A Uninterruptible Power PSC-350-12 PSC-350-24
Output Power : 301 - 400W
Output Current : 0-15A
Model Number : PSC-350-12,PSC-350-24
Output Frequency : 47-63Hz
Output Voltage : 12v/24v
Product size : 215*115*30 mm (L*W*H)
Shipping and Returns
JADRGLHM.
350W Charger Switching Power Supply 12V 24V AC DC 13.8V 2...