300W4-8HIFI Speaker Frequency Divider Board Subwoofer Crossover Passive Base
N\A
  • Order within 14 hours and 5 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Specification (L x W): 2.6 x 2.3 inches (65 x 59 mm)
  • Frequency Point: 350Hz
  • Impedance: 4-8 ohms
  • Maximum power: 300W