2pcs/lot Hi-Link HLK-10M05 10M12 10M15 10M24 10M03 220v 5V 10W AC DC Isolated Switching Step Down Power Supply Module Converter(5pcs,HLK-10M12)
NXOLYIDEH
  • Order within 8 hours and 55 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power converter
  • 1
power converter
Product Characteristics1.Ultra-thin ultra-small minimum volume in the industry2.Universal input voltage ((90245Vac)
Shipping and Returns