2PCS Microscope Auxiliary Eyepiece WF10X Wild Field for Stereo Binocular Trinocular 30MM Interface(WF10X-22MM)
MPXBM
  • Order within 18 hours and 49 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Magnification: WF10X Field of View: 22mm 23mm 24mm
  • Mounting Size (in diameter): 30mm
  • Quantity: 2 pieces (one pair),Suit microscope: stereo microscope
  • Feature: wide field, high eye-point
  • Package incluede:2 X Microscope Eyepiece
Shipping and Returns