2PCS 15" Car LED Speaker Ring Lights Decorative Light Kit Dream Color Chasing Flow Series + RGB Spacer Ring Light Coaxial Speaker Lights Bluetooth App & Remote Controlled (2PC-CHASE-15'')
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 16 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • SPEAKER RINGS - made to be installed between the speaker and mounting surface.
  • 2 control modes: Bluetooth APP control - BLEDIM, RF Remote control
  • We also sell different size: 6.5inch,8inch,10inch,12inch,15inch,6*9inch,pls click our store to view.
Shipping and Returns
DirectNine Basics.
2PCS 15" Car LED Speaker Ring Lights Decorative Light Kit...