2907073 UPS - Uninterruptible Power Supplies QUINT4-UPS/24DC/24DC 20/PN IQ Technology
DIRECTNINE BASICS
  • Order within 19 hours and 28 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • UPS
Type Standby (No Regulation) Applications Network, Single Phase Form Din Rail Power - Rated 480W AC Outlets - Backup Time - Max Load 19 minutes Media Lines Protected RJ45 Voltage - Output 24V Input Connector - Output Connector - Cord Length - Size / Dimension 4.921" L x 1.575" W (125.00mm x 40.00mm) Height 5.118" (130.00mm)