2906994, UPS - Uninterruptible Power Supplies QUINT4-UPS/24DC/24DC 5/EIP IQ Technology
PHOENIX CONTACT
  • Order within 18 hours and 7 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • IP Rating: IP20 Maximum Operating Temperature: + 70 C Minimum Operating Temperature: - 25 C
Output Voltage-Channel 1: 24 VDC Number of Outlets: 1 Outlet Input Voltage: 24 VDC Input Voltage - Max: 30 V Input Voltage - Min: 18 V Input Voltage, Nominal: 24 V