25A 55A 75A 90A 110A Rectifier Photovoltaic DC Solar Anti-Reverse Charging/Current Anti-Backflow Freewheeling Diode Module(MDK25A-16)
EFQSTKX
  • Order within 18 hours and 29 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Switches
  • 25A 55A 75A 90A 110A Rectifier Photovoltaic DC Solar Anti-reverse Charging/Current Anti-Backflow Freewheeling Diode Module
Switches
==========
Power : DC
Theory : Solid State Relay
is_customized : Yes
Contact Load : High Power
Model Number : MDK
Voltage : 240V
Origin : Mainland
Certification :
Use : Protective
Protect Feature : Sealed
Shipping and Returns
EFQSTKX.
25A 55A 75A 90A 110A Rectifier Photovoltaic DC Solar Anti...