250W Switching Power Supply 12V 24V AC DC 13.8V 14.5A 27.6V 6.5A Uninterruptible PSC-250-12 PSC-250-24(12V_250W)
JADRGLHM
  • Order within 12 hours and 17 minutes to get between May 21 - May 27
Power Supply
250W Switching Power Supply 12V 24V AC DC 13.8V 14.5A 27.6V 6.5A Uninterruptible PSC-250-12 PSC-250-24
Output Power : 201 - 300W
Output Current : 0-10A
Model Number : PSC-250-12,PSC-250-24
Output Frequency : 47-63Hz
Output Voltage : 12V/24V
Product size : 215*115*30 mm (L*W*H)
Shipping and Returns
JADRGLHM.
250W Switching Power Supply 12V 24V AC DC 13.8V 14.5A 27....