24V AC/DC Adapter Replacement for Adapter Technology ATM065-A240 TECH. Tobii Dynavox I-Series+ I15+ I15+ 12002017 I12+ I12+ ETR-01 12003611 CE0560 W5M-TDI12A 5534A-TDI12 LED Backlight Power
KIRCUIT
  • Order within 11 hours and 59 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality AC Desk Power Charger (non-OEM)
  • Input: 100V-240V AC; great for replacemnt or travel back up
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
Shipping and Returns
Kircuit.
24V AC/DC Adapter Replacement for Adapter Technology ATM0...