230W 170W Charger for Lenovo ThinkCentre M80q Desktop Genuine ADL230NLC3A ADL230NDC3A 4X20E75111 GX20L29347 Power Supply Adapter Cord
CEMADY
  • Order within 8 hours and 36 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Input: AC 100-240V 50-60Hz Output: 20V 11.5A Max(230W) compatible with 170W 135W )
  • Package Includes: 1 x 230W Charger, 1 x AC Power cord
  • Connector: Slim Tip
  • 24 x 7 Email support,12 Months warranty.
Shipping and Returns
Cemady.
230W 170W Charger for Lenovo ThinkCentre M80q Desktop Gen...