230MHz Lora Wireless Module E22-230T30E Mini PCI-e 30dbm 10Km UART RS485 RS232 Serial Port IAP LBT RSSI Relay Networking
EBYTE
  • Order within 21 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • It has a variety of transmission modes. E22-230T30E and E22-230T33E work in the 220.125 236.125MHz frequency band (230.125MHz by default).LoRa spread spectrum technology, compatible with 3.3V and 5V IO port voltage, MINI PCI-e standard packaging, UART/RS485/RS232/USB communication interface selection, and communication is compatible with E22-T series products, facilitating user development and use.
Shipping and Returns
EBYTE.
230MHz Lora Wireless Module E22-230T30E Mini PCI-e 30dbm ...