230MHz 2.5dBi High Gain Rubber Antennas for Communication SMA-J Interface Small Size Flexible Omnidirectional Whip Antenna TX230-JK-11
CDBAIRUI
  • Order within 16 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Interface: SMA-J
  • High-quality Material: Using high-quality coaxial wire, signal transmission is faster.
230MHz 2.5dBi High Gain Rubber Antennas for Communication SMA-J Interface Omnidirectional Whip Antenna TX230-JK-11
[ Name ]: Flexible high gain whip antanna
[ Gain ]: 2.5dBi
[ Interface ]: SMA-J,Male,Internal thread and internal needle
[ Antenna size ]: 110mm * 10mm
[ Standing wave (SWR) ]: Less than 1.5
[ Frequency ]: 230(225~237 MHz)
[ Resistance ]: 50ohm
[ Feature ] Flexible high gain antanna
Shipping and Returns
CDBAIRUI.
230MHz 2.5dBi High Gain Rubber Antennas for Communication...