21V AC/AC Adapter Replacement for BACK2LIFE GPU48210100WA00 HKA21-1000 Back 2 to Life HKA211000 MKA21-1000 BL2002 B2L B2 LA B2LA DG120100D DG1201000 BackLife BL Motion Massager 21VAC 1A Power
KIRCUIT
  • Order within 7 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 100% Brand New, High Quality AC Wall Power Charger (non-OEM)
  • Input: 100V-110V AC
  • Build in Dynamic IC, Charger IC & Power fuse for rapid charging and over charge protection.
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Shipping and Returns
Kircuit.
21V AC/AC Adapter Replacement for BACK2LIFE GPU48210100WA...