1SNL317510R0000 | DBL 175 | ENTRELEC Power Distribution Blocks, 1 Pole, 175 A Current Rating (UL), 12 Position, DIN Rail
ENTRELEC
  • Order within 14 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Entrelec - Controls
Dbl175 Distribution Block
Shipping and Returns