1pcs LRS-150-24 150W LRS-75-24 75W 24V 3.2A 6.5A SMPS Switching LED Power Supply Industrial(75W LRS-75-24)
JTBCMKT
  • Order within 3 hours and 44 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Switches
  • 1pcs LRS-150-24 150W LRS-75-24 75W 24V 3.2A 6.5A SMPS Switching LED Power Supply Industrial
Switches
Hign-concerned Chemical : None
is_customized : No
Output Current : 0-10A
Model Number : LRS-75-24 LRS-150-24
Origin : Mainland
Shipping and Returns
JTBCMKT.
1pcs LRS-150-24 150W LRS-75-24 75W 24V 3.2A 6.5A SMPS Swi...