1pcs D150F1200 Reflective Astronomical Telescope Accessories 150mm Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror(Primary Mirror+Secondary Mirror)
CHENREN
  • Order within 18 hours and 46 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 150mm primary mirror with a 1200mm focal length (F8) for superior astronomical viewing.
  • Includes a 35mm short-axis secondary mirror devised for optimal light reflection and clarity.
  • Constructed with aluminum coating and protective film to enhance durability and image .
Shipping and Returns