1pcs AC-DC Converter AC12V to DC12V 1A 2A 3A 5A Power Converter 24V to 12V 5A 60W AC-DC Power Module(5A,AC24V36V(20-40V)_DC12V)
MVIVDUY
  • Order within 12 hours and 32 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Power Converters
  • 1pcs AC-DC converter AC12V to DC12V 1A 2A 3A 5A power converter 24V to 12V 5A 60W AC-DC power module
Power Converters
Output Current : 1-5A
Output Frequency : 50hz
Model Number : s4-A12
Output Power : 51 - 100W
Weight : 45g
Type : DC/DC Converters
Output Type : SINGLE
Size : 63*32*18mm
Shipping and Returns
MVIVDUY.
1pcs AC-DC Converter AC12V to DC12V 1A 2A 3A 5A Power Con...