1PCS 18V AC100V-240V Converter Adapter Power Supply(18V 600mA)
RHNLMGKL
  • Order within 19 hours and 46 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Chargers & Adapters
Chargers & Adapters
* Input: 100V~240V, 50~60Hz
* Output: DC
18V 200mA or 300mA or 400mA or 500mA or 600mA or 700mA or 800mA
* DC size outer diameter:
5.5 mm
Inner diameter:
2.1-2.5 mm
Output interface: 5.5mm*2.5mm
Connection method: plug-in
Output type: DC
Model:CY
Origin: Mainland China
Certification: CE
Application: switch
Shipping and Returns
RHNLMGKL.
1PCS 18V AC100V-240V Converter Adapter Power Supply(18V 6...