1pc Reflector Telescope Spherical Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror - DIY Astronomical Telescope Accessories(Primary Mirror D150F750)
URZM
  • Order within 19 hours and 25 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Features a 150mm diameter primary mirror with a 750mm focal length, perfect for astronomy enthusiasts seeking to improve their stargazing experience.
  • Includes a 35mm secondary mirror, crafted from aluminum plating for durability and enhanced performance in various observational conditions.
Product Name:D150F750 Reflector Astronomical Telescope Spherical Primary Mirror, 35mm Secondary Mirror
Shipping and Returns
URZM.
1pc Reflector Telescope Spherical Primary Mirror & 35mm S...