UZUPRO
  • Order within 3 hours and 52 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 150mm spherical primary mirror with a 900mm focal length, perfect for enhancing your astronomical observations.
  • Includes a 35mm elliptic secondary mirror, aluminum plated with a protective film for durability and optimal performance.
Product Name:D150F900 Reflector Astronomical Telescope Spherical Primary Mirror, 35mm Secondary Mirror