1pc Reflector Astronomical Telescope Spherical Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror - for Astronomy Enthusiasts(D150F900+35mm)
TGTGT
  • Order within 15 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 150mm spherical primary mirror with a 900mm focal length, perfect for enhancing your astronomical observations.
  • Includes a 35mm elliptical secondary mirror, aluminum plated with a protective film for durability and performance.
Product Name:D150F900 Reflector Astronomical Telescope Spherical Primary Mirror, 35mm Secondary Mirror
Shipping and Returns