1pc Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 35mm Secondary Mirror -Astronomical Telescope Accessory AR0948(D130F650 Parabolic Main Mirror)
ZGHQHCDRH
  • Order within 17 hours and 3 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Parabolic primary mirror with a 130mm aperture and 650mm focal length, devised for optimal astronomical viewing.
  • Includes a 35mm secondary mirror, featuring an aluminum-coated surface for enhanced durability and scratch resistance.
Please select the main mirror, or secondary mirror, or complete accessories according to your needs
Shipping and Returns