1pc Parabolic Newton Reflector Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror - DIY Astronomy Accessory for Homemade Telescopes(D130F650 Parabolic Main Mirror)
ZQIHAON
  • Order within 14 hours and 37 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • D130F650 parabolic primary mirror with a 130mm aperture and 650mm focal length, devised for optimal light gathering and clarity in astronomical observations.
  • Includes a 35mm secondary mirror, perfect for enhancing your homemade telescopes performance and providing a wider field of view.
Shipping and Returns
zQIhAoN.
1pc Parabolic Newton Reflector Primary Mirror & 35mm Seco...