1pc F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 60mm Secondary Mirror(D203F800+60mm)
RGKOUZ
  • Order within 12 hours and 19 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 203mm parabolic primary mirror with a focal length of 800mm, devised for optimal light gathering and image clarity.
  • Includes a 60mm secondary mirror, perfect for enhancing your DIY telescope project and improving overall performance.
Shipping and Returns
RGKOUZ.
1pc F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirr...