MPXBM
  • Order within 12 hours and 43 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • Diameter: 203mm
  • Focal Length: 800mm 1600mm
  • Accuracy: pv 1/6-1/8
  • Coating: Aluminum coating, Protective film
  • Name : D203F800 D203F1600 Parabolic Primary Mirror
Specifications:
Diameter: 203mm
Focal Length: 800mm 1600mm
Accuracy: pv 1/6-1/8
==========
Hign-concerned Chemical : None
Model Number : DG41252
Material : Glass
Origin : Mainland China
Use : Optical
Diameter : 203mm
FL : 800 1600mm