1pc D203F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 60mm Secondary Mirror(D203F800 Parabolic Main Mirror)
TGTGT
  • Order within 15 hours and 18 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 203mm Parabolic Primary Mirror with a focal length of 800mm, devised for optimal light gathering and clarity in astronomical observations.
  • Includes a 60mm secondary mirror, featuring an aluminum coating for enhanced durability and scratch resistance, ensuring long-lasting performance.
Shipping and Returns
TGTGT.
1pc D203F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary ...