1PC D203F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 60mm Secondary Mirror(D203F800 Parabolic Main Mirror)
URZM
  • Order within 9 hours and 13 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 203mm Parabolic Primary Mirror with a focal length of 800mm, devised for optimal light collection and clarity in astronomical observations.
  • Includes a 60mm secondary mirror, enhancing the performance of your DIY telescope setup for improved viewing experiences.
Shipping and Returns
URZM.
1PC D203F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary ...