1pc D203F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 60mm Secondary Mirror - DIY Astronomy Accessory(70mm Secondary Mirror)
YANSOPE
  • Order within 16 hours and 27 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 203mm parabolic primary mirror with a focal length of 800mm, devised for optimal light collection and clarity in astronomical observations.
  • Includes a 60mm secondary mirror, enhancing your telescope's performance and providing a complete DIY solution for astronomy enthusiasts.
Shipping and Returns
YanSoPe.
1pc D203F800 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary ...