1pc D203F750 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 70mm Secondary Mirror for DIY Astronomy Telescopes(D203F750+70mm)
TGTGT
  • Order within 12 hours and 16 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 203mm Parabolic Primary Mirror with 750mm focal length, devised for optimal astronomical viewing and DIY telescope projects.
  • Includes a 70mm secondary mirror that enhances light collection and image clarity, perfect for amateur astronomers and enthusiasts.
Please select the main mirror, or secondary mirror, or complete accessories according to your needs
Shipping and Returns
TGTGT.
1pc D203F750 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary ...