1pc D203F750 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary Mirror with 70mm Secondary Mirror for DIY Astronomy Telescopes(D203F750 parabolic Main Mirror)
TGTGT
  • Order within 12 hours to get between May 21 - May 27
Description
  • 203mm Parabolic Primary Mirror with 750mm focal length, devised for optimal astronomical viewing and DIY telescope projects.
  • Includes a 70mm secondary mirror that enhances light collection and image clarity, perfect for amateur astronomers and enthusiasts.
Shipping and Returns
TGTGT.
1pc D203F750 203mm Parabolic Newtonian Reflector Primary ...