1pc D150F900 Reflector Telescope Spherical Primary Mirror & 35mm Secondary Mirror - Astronomical Telescope Accessories(Primary Mirror D150F900)
URZM
  • Order within 20 hours and 35 minutes to get between May 21 - May 27
Description
  • 150mm spherical primary mirror with a 900mm focal length, perfect for enhancing your DIY telescope experience.
  • Includes a 35mm elliptical secondary mirror, devised for optimal light reflection and image clarity in astronomical observations.
Product Name:D150F900 Reflector Astronomical Telescope Spherical Primary Mirror, 35mm Secondary Mirror
Shipping and Returns